RENAULT MEGANE Scénic (JA0/1_) 1.6 16V (JA0B, JA04, JA11, JA00) - Oprava/servis od 4/1998 do 10/1999, 1598 ccm, 79 kW, 107 hp, K4M 700, K4M 701, K4M 704, K4M 706, K4M 707, K4M 708, K4M 709, K4M 712, velkoprostorová limuzína
| Požadovaný počet kusů | 6 |
|---|---|
| váha [g] | 97 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 105,85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| váha [g] | 3 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| Typ vozidla | JA00/JA04/JA0B |
| pro OE číslo | 7700875584 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 105,85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 105,85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| Typ vozidla | JA00/JA04/JA0B |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 13309 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | OE Performance |
|---|---|
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost