VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 SDI - Oprava/servis od 11/1995 do 1/2004, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEY, AYQ, velkoprostorová limuzína
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 191 798 116A |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Typ karosérie | kombi |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 61 g |
Dostupnost
| převodovka typ | 02K |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| převodovka typ | 02K |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Přesný šroub |
Dostupnost
| Převodovka číslo | DGT |
|---|---|
| Šířka [mm] | 7,4 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,29 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
Dostupnost