DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0J, LS0Y) - Oprava/servis od 9/2005, 1461 ccm, 48 kW, 65 hp, K9K 790, limuzína
| převodovka typ | JH3.053 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 105,85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| váha [g] | 3 g |
Dostupnost
| Varianta výbavy | dCi |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| Typ vozidla | LS0J |
| pro OE číslo | 7700875584 |
| montovaná strana | přední |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Délka [mm] | 105,85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Délka [mm] | 105,85 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,07 kg |
Dostupnost
| Varianta výbavy | dCi |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18514 |
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| Typ vozidla | LS0J |
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE Performance |
| Barva | stříbrná |
| váha [g] | 75 g |
Dostupnost