VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Oprava/servis od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,090 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| montovaná strana | oboustranná |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Typ převodovky | manuální převodovka |
| pro OE číslo | 191 798 116A |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
|---|
Dostupnost
| převodovka typ | 020 |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,045 kg |
Dostupnost
| Kód motoru | AEP |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
Dostupnost
| Kód motoru | AEP |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
| Typ převodovky | manuální převodovka |
Dostupnost
| montovaná strana | v přenosovém vedení |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s materiálem pro namontování/upevnění |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Provedení šroubu/závitu/matice | Přesný šroub |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro vozidla s řadicí tyči |
|---|---|
| Typ převodovky | pro manuální převodovku |
| Doplňující výrobek/info 2 | s maticí |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,09 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
| Materiál | Plast |
Dostupnost