CITROËN C15 kombi 1.4 - Oprava/servis od 5/1987 do 10/1992, 1360 ccm, 44 kW, 60 hp, 150D (XY7), kombi
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 35 g |
| max.delka [mm] | 67 mm |
| min.délka [mm] | 52 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 13 mm |
|---|---|
| max.delka [mm] | 160 mm |
| min.délka [mm] | 146 mm |
Dostupnost