PEUGEOT 206+ (2L_, 2M_) 1.4 i (2LKFWA, 2MKFWA) - Oprava/servis od 1/2009 do 8/2013, 1360 ccm, 55 kW, 75 hp, KFW (TU3A), Šikmá zadní část
| převodovka typ | MA |
|---|---|
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
Dostupnost
| pro OE číslo | 2454G5 |
|---|---|
| Průměr v mm | 10 mm |
| max.delka [mm] | 153 mm |
| min.délka [mm] | 138 mm |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Délka [mm] | 160 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 10 mm |
| váha [g] | 60 g |
| Délka 2 [mm] | 138 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| Průměr v mm | 13 mm |
| min.délka [mm] | 322 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 10 mm |
|---|---|
| max.delka [mm] | 153 mm |
| min.délka [mm] | 138 mm |
Dostupnost
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|
Dostupnost