DACIA LOGAN (LS_) 1.5 dCi (LS0W) - Šroubovací podvozkové díly od 9/2007 do 12/2011, 1461 ccm, 63 kW, 86 hp, K9K 796, limuzína
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | Náklady viz posudek |
| Zatížení nápravy [kg] do | 880 kg |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Typ povolení | Náklady viz posudek |
| Sortiment tlumičů pérování | dobíjený plynem |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Zatížení nápravy PN do [kg] | 930 kg |
| Zatížení nápravy ZN do [kg] | 880 kg |
Dostupnost