MERCEDES-BENZ C-CLASS (W202) C 36 AMG (202.028) - Šroubovací podvozkové díly od 5/1994 do 5/2000, 3606 ccm, 206 kW, 280 hp, M 104.941 (AMG 3.6), limuzína
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Pokles PN do [mm] | 25 mm |
| Pokles ZN do [mm] | 25 mm |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | nenastavitelný/neseřizovatelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | nenastavitelný/neseřizovatelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | nenastavitelný/neseřizovatelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | nenastavitelný/neseřizovatelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | nenastavitelný/neseřizovatelný |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla bez vzduchového odpružení |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Pokles PN do [mm] | 25 mm |
| Pokles ZN do [mm] | 25 mm |
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | stavitelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | stavitelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | stavitelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | stavitelný |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Tlumič pérování - systém | dvě trubky |
| Tlumič pérování - systém | stavitelný |
Dostupnost