VW TOURAN VAN (1T1, 1T2) FSI - Ozubená kola od 2/2003 do 11/2006, 1598 ccm, 85 kW, 116 hp, BAG, BLF, BLP, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,226 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18202 |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,038 kg |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1.25 |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,226 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,119 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 18202 |
|---|---|
| Délka [mm] | 30 mm |
| Hlava šroubu -/ Profil matky | vnější šestihran |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1.25 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| TECDOC-číslo motoru | 18202 |
| sada úplná | Ano |
Dostupnost