SKODA FABIA I Praktik (6Y5) 1.2 - Ozubená kola od 1/2003 do 12/2007, 1198 ccm, 47 kW, 64 hp, AZQ, BME, karoserie/kombi
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
| Rozměr vnějšího závitu | M10 x 1,25 |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,31 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,14 kg |
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| Počet zubů | 36 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost
| Počet zubů | 18 |
|---|---|
| Řízení motoru | Rozvodový řetěz |
Dostupnost