BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Těsnění od 3/2011 do 6/2015, 1997 ccm, 180 kW, 245 hp, N20 B20 A, SUV
| převodovka typ | 8HP45 |
|---|---|
| převodovka typ | 8HP50 |
| převodovka typ | 8HP51 |
| převodovka typ | 8HP70 |
| převodovka typ | 8HP75 |
| převodovka typ | 8HP76 |
| Typ převodovky | 8-stupňová automatická převodovka |
| Materiál | AEM (ethylen-akrylátový kaučuk) |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| převodovka typ | GA6L45R |
|---|---|
| převodovka typ | GM6L45 |
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,089 kg |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
Dostupnost
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
|---|---|
| pro OE číslo | 24 11 7 572 618 |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,102 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost