AUDI Q3 (8UB, 8UG) 2.0 TDI - Těsnění od 3/2015 do 10/2018, 1968 ccm, 88 kW, 120 hp, CUVD, DFTC, SUV
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku 6 st. |
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku 6 st. |
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,130 kg |
| Materiál | ACM (polyakrylkaučuk) |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 33119 |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku 6 st. |
| převodovka typ | 09M |
| Typ převodovky | 6-rychlostní automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,2 kg |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
Dostupnost
| převodovka typ | 02E |
|---|---|
| Typ převodovky | pro dvouspojkovou převodovku 6st |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost