BMW 7 (E32) 735 i, iL - Těsnění od 7/1986 do 1/1989, 3430 ccm, 162 kW, 220 hp, M30 B34 (346EC), limuzína
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
|---|---|
| Typ převodovky | pro automatickou převodovku |
| Hmotnost [kg] | 0,06 kg |
| Materiál | Guma |
Dostupnost
| převodovka typ | ZF 4HP22/24 |
|---|---|
| převodovka typ | 4HP22/24 |
| Typ převodovky | 4-stupňová automatická převodovka |
| Hmotnost [kg] | 0,15 kg |
| Doporučený interval výměny [km] | 80000 km |
Dostupnost
| pro OE číslo | 24 11 1 217 082 |
|---|
Dostupnost