VW CADDY II velkoprostorová limuzína (9K9B) 1.9 TDI - Vyrovnávací nádrž oleje hydrauliky od 10/1996 do 1/2004, 1896 ccm, 66 kW, 90 hp, 1Z, AHU, ALE, ALH, velkoprostorová limuzína
| Číslo podvozku (VIN) do | ******9K*X*514000 |
|---|---|
| pro OE číslo | 1H0 422 371 D |
| Hmotnost [kg] | 0,2601 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-X-514 000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,4787 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 422 371 A |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | ******9K*X*514000 |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,261 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4961 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-X-514000 |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-X-514 000* |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,2601 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 06/2003 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) do | 9KX514000 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Číslo podvozku (VIN) do | 9K-X-514 000* |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2601 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost