BMW 5 Touring (E61) 520 d - Vyrovnávací nádrž oleje hydrauliky od 4/2005 do 5/2010, 1995 ccm, 120 kW, 163 hp, M47 D20 (204D4), N47 D20 A, N47 D20 C, kombi
| Hmotnost [kg] | 0,0577 kg |
|---|
Dostupnost
| Požadovaný počet kusů | 1 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,287 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| váha [g] | 280 g |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
|---|
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | s filtrem |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| váha [g] | 280 g |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24405 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| pro OE číslo | 32411092649 |
|---|---|
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
Dostupnost