VW GOLF III (1H1) 2.0 GL - Vyrovnávací nádrž oleje hydrauliky od 8/1995 do 9/1997, 1984 ccm, 79 kW, 107 hp, AEP, Šikmá zadní část
| pro OE číslo | 1H0 422 371 D |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,2601 kg |
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,4787 kg |
|---|---|
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1H0 422 371 A |
|---|
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,261 kg |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| váha [g] | 280 g |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-R-093 032 |
|---|
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-R-093032 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 1H-R-093033 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem |
| doporučené rozšíření opravy viz seznam příslušenství | Ano |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 1H-R-093032 |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s krytem uzávěru |
Dostupnost
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,2601 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | přední osa |
|---|---|
| Množství | 1 |
| Hmotnost [kg] | 0,2601 kg |
| Požadovaný počet kusů | 1 |
Dostupnost