DACIA LODGY (JS_) 1.5 Blue dCi 95 (JSJL, JSN7) - Pneumatické odpružení od 8/2018, 1461 ccm, 70 kW, 95 hp, K9K 872, K9K 876, velkoprostorová limuzína
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
|---|---|
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37036 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV088 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2020 |
|---|---|
| pro OE číslo | 407001628R |
| Hmotnost [kg] | 0,04 kg |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Frekvenční rozsah [MHz] | 433 MHz |
| programováno | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 37036 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | přední osa |
| Hmotnost [kg] | 2,4 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV087 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost