CITROËN XSARA karoserie/kombi 2.0 HDi - Pneumatické odpružení od 9/2000 do 3/2005, 1997 ccm, 66 kW, 90 hp, RHY (DW10TD), karoserie/kombi
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou klimatizací |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,08 kg |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení ve smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,02 kg |
|---|---|
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s integrovaným regulátorem |
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,35 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost