MERCEDES-BENZ E-CLASS (W212) E 250 (212.052) - Pneumatické odpružení od 5/2009 do 12/2011, 2496 ccm, 150 kW, 204 hp, M 272.923, limuzína
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| pro OE číslo | 212 320 03 25 |
| pro OE číslo | 212 320 38 25 |
| pro OE číslo | A 212 320 03 25 |
| pro OE číslo | A 212 320 38 25 |
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
| párová čísla výrobku | 40-303468 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | A593462 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| párová čísla výrobku | 49430416 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | A593462 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
| párová čísla výrobku | 49430414 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 212 320 0358 |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | MA-AS047 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
|---|---|
| párová čísla výrobku | MA-AS046 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ADS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ADS |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | A-2791 |
| vyrobeno v | Nizozemí |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Hmotnost [kg] | 2 kg |
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla bez ADS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ADS |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| vyměňovat pouze v páru | Ano |
| párová čísla výrobku | A-2790 |
| vyrobeno v | Nizozemí |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Hmotnost [kg] | 14,5 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ADS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | AS-3240 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední náprava |
|---|---|
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Hmotnost [kg] | 14,5 kg |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ADS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Zpětné vracení starého dílu vyžadováno | Ano |
| párová čísla výrobku | AS-3239 |
| Generální prohlídka | Ano |
| vyrobeno v | USA |
| doporučena výměna v párech | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nutná výměna relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s relé |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| vyrobeno v | Německo |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,8 kg |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet koncovek | 6 |
| vyrobeno v | Čína |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,7 kg |
|---|---|
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Počet koncovek | 6 |
| vyrobeno v | Německo |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nutná výměna relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s relé |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Tlumič pérování - způsob uchycení | horní třmen |
| Tlumič pérování - způsob uchycení | spodní třmen |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s ADS |
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nutná výměna relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s relé |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| vyrobeno v | Čína |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
| Typ ventilu | vícecestný ventil |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Počet koncovek | 6 |
| Zpětné vracení starého dílu není vyžadováno | Ano |
| Nový díl bez zástavy | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,433 kg |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 5,2 kg |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Brzdná/jízdní dynamika | pro vozidla s Airmatic DC |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Podvozek | pro vozidla s elektronickým tlumičem rázů |
| pro OE číslo | 212 320 03 25 |
| pro OE číslo | 212 320 37 25 |
| pro OE číslo | A 212 320 03 25 |
| pro OE číslo | A 212 320 37 25 |
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
| Tvar pružiny | Vzduchová pružina |
| párová čísla výrobku | 40-303451 |
Dostupnost