ALFA ROMEO 147 (937_) 1.9 JTD (937.AXF1A, 937.BXF1A) - Pneumatické odpružení od 6/2003 do 3/2010, 1910 ccm, 74 kW, 101 hp, 182 B9.000, Šikmá zadní část
| Hmotnost [kg] | 2,16 kg |
|---|---|
| Směr otáčení | směr otáčení proti smyslu otáčení hodinových ručiček |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV224 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | Zadní náprava |
| Hmotnost [kg] | 1,6 kg |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 69SKV223 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Levá zadní náprava |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní náprava |
| Typ spojení | příčné rameno |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost