BMW 5 Touring (E61) 525 xi - Pneumatické odpružení od 7/2005 do 12/2010, 2497 ccm, 160 kW, 218 hp, N52 B25 A, kombi
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nutná výměna relé |
| Číslo výrobku doporučeného příslušenství | V20-71-0003 |
| vyrobeno v | Německo |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,4 kg |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| montovaná strana | Zadní náprava |
|---|
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
Dostupnost
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
|---|---|
| Typ ventilu | Magnetický ventil |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,272 kg |
|---|
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| montovaná strana | Zadní náprava |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,0 kg |
|---|---|
| Typ pružení | pro vozidla se vzduchovým odpružením |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | Nutná výměna relé |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s relé |
| Doplňující výrobek/info 2 | s vysoušečem |
| vyrobeno v | Německo |
Dostupnost