VW SCIROCCO III (137, 138) 2.0 R - Řemenice od 5/2014 do 11/2017, 1984 ccm, 206 kW, 280 hp, CDLK, kupé
| Počet žeber | 6 |
|---|---|
| Šířka 1 [mm] | 34 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,787 kg |
|---|---|
| Veličina | 6 PK |
| Počet žeber | 5 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F 105 243 H |
|---|---|
| Šířka [mm] | 29 mm |
| Vnější průměr [mm] | 143 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 06F105243J |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 138 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 29597 |
|---|---|
| Šířka [mm] | 35 mm |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost