HONDA CR-V III (RE_) 2.2 i-CTDi 4WD (RE6) - Řemenice od 1/2007, 2204 ccm, 103 kW, 140 hp, N22A2, SUV
| Hmotnost [kg] | 2,372 kg |
|---|---|
| Veličina | 7PK |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 157 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Veličina | 7 |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 160 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 160 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2008 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2009 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 160 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 47,5 mm |
| Počet žeber | 7 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
Dostupnost
| Průměr v mm | 160 mm |
|---|---|
| Výška [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Počet žeber | 6 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 46 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,372 kg |
|---|---|
| Veličina | 7PK |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 157 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,372 kg |
|---|---|
| Veličina | 7PK |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 157 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s těsnicím kroužkem |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost