MERCEDES-BENZ SL (R230) 350 (230.458) - Řemenice od 4/2008 do 1/2012, 3498 ccm, 232 kW, 316 hp, M 272.968, Kabriolet
| Šířka [mm] | 95 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 2,785 kg |
|---|---|
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| Veličina | 6PK |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| Počet žeber | 5 |
|---|---|
| váha [g] | 2785 g |
| Vnější průměr 1 [mm] | 153 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 81 mm |
|---|---|
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez šroubu |
Dostupnost