CITROËN ZX (N2) 1.9 DT - Řemenice od 6/1992 do 6/1994, 1905 ccm, 68 kW, 92 hp, DHY (XUD9TE/Y), Šikmá zadní část
| Výška [mm] | 43,9 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,79 kg |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 152,8 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 43,9 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 3,049 kg |
| Veličina | 6KP |
| Počet žeber | 5 |
| Řemenice - O [mm] | 152,8 mm |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 40 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 23 mm |
| Vnější průměr [mm] | 150 mm |
| Počet děr | 3 |
| Řemenice - O [mm] | 135 mm |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| montovaná strana | strana motoru |
|---|---|
| Šířka [mm] | 44 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 156 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0515G3 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 4269 |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 44 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 44 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Počet žeber | 5 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| váha [g] | 2580 g |
| Šířka 1 [mm] | 44 mm |
| Šířka 2 [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 153,4 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 138,7 mm |
Dostupnost
| Veličina | 6PK |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost