AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 3.0 TDI quattro - Řemenice od 4/2009 do 1/2012, 2967 ccm, 176 kW, 240 hp, CCWA, kombi
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 193 mm |
| Počet drážek | 6 |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,43 kg |
|---|---|
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 193 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 48 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost