SKODA FELICIA I kombi (6U5) 1.9 D - Řemenice od 10/1995 do 3/1998, 1896 ccm, 47 kW, 64 hp, AEF, kombi
| Počet žeber | 4 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30,2 mm |
| váha [g] | 1458 g |
| Šířka 1 [mm] | 33,3 mm |
| Šířka 2 [mm] | 25,5 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 161 mm |
Dostupnost
| Veličina | 5PK |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 161 mm |
| Počet drážek | 4 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 155 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,545 kg |
| Veličina | 5PK |
| Počet žeber | 4 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/1997 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 161 mm |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost