NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Řemenice od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Výška [mm] | 29 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| celková výška [mm] | 40 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Počet žeber | 7 |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| Šířka 1 [mm] | 40 mm |
Dostupnost
| Výška [mm] | 29 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| celková výška [mm] | 40 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| pro OE číslo | 12303-CJ40A |
Dostupnost
| Výška [mm] | 29 mm |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26 mm |
| Vnější průměr [mm] | 145 mm |
| celková výška [mm] | 40 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost