VW TOUAREG (7P5, 7P6) 3.0 V6 TDI - Řemenice od 1/2010 do 3/2018, 2967 ccm, 150 kW, 204 hp, CASD, CJMA, CRCD, CVWA, SUV
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 21 mm |
| Vnější průměr [mm] | 193 mm |
| Počet drážek | 6 |
| k dostání pouze v sadě | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,43 kg |
|---|---|
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 193 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 48 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 190 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost