Všechny vozy - Řemenice
| Šířka [mm] | 94 mm |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 4,9 kg |
| Výška 2 [mm] | 84,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 166 mm |
| Řemenice - O [mm] | 152,0 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 43 mm |
|---|---|
| Počet žeber | 5 |
| Vnější průměr [mm] | 156 mm |
| Počet drážek | 6 |
| Počet žeber 2 | 2 |
| Počet žeber 2 | 3 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 504076697 |
|---|---|
| Počet zubů | 4 |
| Počet zubů | 7 |
| Tloušťka/síla [mm] | 51 mm |
| Tloušťka/síla [mm] | 54 mm |
| Průměr v mm | 160 mm |
| Šířka [mm] | 48 mm |
| Šířka [mm] | 53 mm |
| Šířka [mm] | 54 mm |
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,7 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,84 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,86 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,9 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,93 kg |
| Výška 1 [mm] | 54,5 mm |
| Veličina | 4PK + 7PK |
| Veličina | 4PK+7PK |
| Veličina | 4PK/7PK |
| Počet žeber | 3 |
| Počet žeber | 36 |
| Počet žeber | 4 |
| Počet žeber | 5 |
| Počet žeber | 6 |
| Počet žeber | 7 |
| Počet žeber | 9 |
| vnitřní průměr [mm] | 31 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 31,7 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32 mm |
| Vnější průměr [mm] | 140 mm |
| Vnější průměr [mm] | 144 mm |
| Vnější průměr [mm] | 160 mm |
| Vnější průměr [mm] | 161 mm |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Řemenice - O [mm] | 165,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 2791 g |
| Šířka 1 [mm] | 54 mm |
| Šířka 1 [mm] | 55 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s pryžovou montáží |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Vnější průměr 1 [mm] | 165 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 143,6 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 4 |
| Počet drážek | 7 |
| Počet žeber 2 | 4 |
| Počet žeber 2 | 7 |
| Počet drážek 1 | 7 |
| Počet drážek 2 | 4 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 46353588 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,83 kg |
| Veličina | 6 |
| Veličina | 6PK |
| Materiál | Kov |
| Počet žeber | 5 |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 28 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 41 mm |
| Vnější průměr [mm] | 165 mm |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez start-stop funkce |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se start-stop funkcí |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | s montážním návodem |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0515N7 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Šířka [mm] | 25 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,3 kg |
| Výška 1 [mm] | 21,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 25,6 mm |
| Počet žeber | 5 |
| vnitřní průměr [mm] | 37,9 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 38 mm |
| Vnější průměr [mm] | 149 mm |
| Řemenice - O [mm] | 149,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 1425 g |
| Šířka 1 [mm] | 25,3 mm |
| Šířka 2 [mm] | 24,8 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 149,3 mm |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0515Q6 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Průměr v mm | 142 mm |
| Průměr v mm | 153 mm |
| Šířka [mm] | 25,3 mm |
| Šířka [mm] | 25,5 mm |
| Šířka [mm] | 26 mm |
| Šířka [mm] | 27 mm |
| Šířka [mm] | 33 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,4 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,427 kg |
| Hmotnost [kg] | 1,469 kg |
| Výška 1 [mm] | 26,0 mm |
| Výška 2 [mm] | 153,0 mm |
| Veličina | 5PK |
| Veličina | 6PK |
| Počet žeber | 4 |
| Počet žeber | 5 |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 12 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 35 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 36 mm |
| Vnější průměr [mm] | 136 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152,8 mm |
| Vnější průměr [mm] | 152,9 mm |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Počet děr | 4 |
| Řemenice - O [mm] | 25,0 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| váha [g] | 1504 g |
| Doplňující výrobek/info 2 | pro klikovou hřídel |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Vnější průměr 1 [mm] | 152,5 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 153 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 153 mm |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet upevňovacích otvorů | 4 |
| Počet drážek | 6 |
| Doplňkový potřebný díl - viz seznam příslušenství | Ano |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Počet žeber | 5 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 26,3 mm |
| váha [g] | 750 g |
| Šířka 1 [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr 1 [mm] | 144 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 144 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 0515W4 |
|---|---|
| Počet zubů | 6 |
| Šířka [mm] | 24 mm |
| Šířka [mm] | 38 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,8 kg |
| Výška 1 [mm] | 23,5 mm |
| Výška 2 [mm] | 37,0 mm |
| Materiál | Kov |
| Počet žeber | 5 |
| Počet žeber | 6 |
| vnitřní průměr [mm] | 29 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 30 mm |
| Vnější průměr [mm] | 153 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Řemenice - O [mm] | 152,7 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 2169 g |
| Šířka 1 [mm] | 36 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | s tlumičem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 157,8 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 157,8 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 37 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 55 mm |
| Výška [mm] | 54,8 mm |
| Počet žeber | 6 |
| Vnější průměr [mm] | 170,0 mm |
| Vnější průměr [mm] | 172 mm |
| Šířka 1 [mm] | 37 mm |
| Šířka 2 [mm] | 54,5 mm |
| Vnitřní průměr 1 [mm] | 36,5 mm |
| Vnitřní průměr 2 [mm] | 50,7 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Šířka [mm] | 39,5 mm |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 151,0 mm |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Počet drážek | 6 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
Dostupnost
| Počet žeber | 6 |
|---|---|
| vnitřní průměr [mm] | 24,5 mm |
| Vnější průměr [mm] | 103,2 mm |
Dostupnost
| pro OE číslo | 8200619927 |
|---|---|
| Počet zubů | 7 |
| montovaná strana | strana motoru |
| Tloušťka/síla [mm] | 35 mm |
| Průměr v mm | 155 mm |
| Průměr v mm | 167 mm |
| Šířka [mm] | 30 mm |
| Šířka [mm] | 41 mm |
| Šířka [mm] | 42 mm |
| Výška [mm] | 42,25 mm |
| Hmotnost [kg] | 2,520 kg |
| Hmotnost [kg] | 2,56 kg |
| Veličina | 4PK/6PK |
| Veličina | 7PK |
| Počet žeber | 5 |
| Počet žeber | 6 |
| Počet žeber | 7 |
| vnitřní průměr [mm] | 25 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 25,5 mm |
| vnitřní průměr [mm] | 32,95 mm |
| Vnější průměr [mm] | 151 mm |
| Vnější průměr [mm] | 151,45 mm |
| Vnější průměr [mm] | 154,65 mm |
| Vnější průměr [mm] | 155 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez příslušenství |
| váha [g] | 2554 g |
| Šířka 1 [mm] | 32,25 mm |
| Šířka 2 [mm] | 11,80 mm |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šroubem |
| Vnější průměr 1 [mm] | 155,20 mm |
| Vnější průměr 2 [mm] | 150,90 mm |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost