Všechny vozy - Řemenice
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| řemenice | Řemenice |
| vibrace | bez tlumiče kmitů |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | ocel |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 135 mm |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Průměr řemenice klikového hřídele [mm] | 129,5 mm |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 167 mm |
| řemenice | Dvojitá řemenice |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Průměr řemenice klikového hřídele [mm] | 162 mm |
| Počet drážek 1 | 6 |
| Počet drážek 2 | 7 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 5 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Doplňující výrobek/info 2 | se šrouby |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 162 mm |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Počet žeber | 6 |
| Řemenice - O [mm] | 146 mm |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
Dostupnost
| Materiál | Ocelová litina |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | bez tlumiče kmitů |
| Počet drážek | 7 |
Dostupnost
| Průměr v mm | 167 mm |
|---|---|
| Materiál | Guma / kovový |
| řemenice | Dvojitá řemenice |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek 1 | 4 |
| Počet drážek 2 | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 152,7 mm |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 138,2 mm |
| řemenice | Dvojitá řemenice |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek 1 | 5 |
| Počet drážek 2 | 6 |
Dostupnost
| Materiál | Guma / kovový |
|---|---|
| Vnější průměr [mm] | 162,8 mm |
| řemenice | řemenice klínového žebrového řemene |
| vibrace | s tlumičem kmitů |
| Doplňující výrobek/info 2 | rozpojené (oddělené) |
| Počet drážek | 6 |
Dostupnost