LAND ROVER RANGE ROVER SPORT II (L494) 4.4 SDV8 4x4 - Olej od 10/2013 do 3/2022, 4367 ccm, 250 kW, 340 hp, 448DT(DITC), SUV
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2290 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN17 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-S1 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-S3 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | ACEA C2/C3 |
| Uvolnění výrobce | API SN |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | MB Freigabe 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB Freigabe 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB Freigabe 229.52 |
| Uvolnění výrobce | Opel OV0401547-D30 |
| Uvolnění výrobce | VW 505 00/505 01 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-S3 |
| Doporučení výrobce oleje | Ford WSS-M2C 917-A |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos2 |
| Doporučení výrobce oleje | Opel GM-LL-A-025 |
| Doporučení výrobce oleje | Opel GM-LL-B-025 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,96 kg |
| obsah [litr] | 1 l |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 300 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,72 kg |
| obsah [litr] | 5 l |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 380 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 380,0 mm |
| Výška [mm] | 605 mm |
| Hmotnost [kg] | 55,42 kg |
| obsah [litr] | 60 l |
| Volitelné | Ano |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 580 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 580,0 mm |
| Výška [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 194 kg |
| obsah [litr] | 208 l |
| Volitelné | Ano |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 1200 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 1000,0 mm |
| Výška [mm] | 1117 mm |
| Hmotnost [kg] | 1000 kg |
| obsah [litr] | 1000 l |
| Volitelné | Ano |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 205 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 2 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 6 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| Jednotka množství | Bulk |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | OPEL OV0401547 |
| specifikace | PORSCHE C30 |
| specifikace | VW 50301 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 2 l |
| specifikace | CHRYSLER MS 11106 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S1 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos 2 |
| specifikace | HYUNDAI |
| specifikace | IVECO 18-1811 SC1 |
| specifikace | KIA |
| specifikace | OPEL GM-LL-A-025 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV0401547 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | CHRYSLER MS 11106 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S1 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos 2 |
| specifikace | HYUNDAI |
| specifikace | IVECO 18-1811 SC1 |
| specifikace | KIA |
| specifikace | OPEL GM-LL-A-025 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | API SN PLUS |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV0401547 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | CHRYSLER MS 11106 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S1 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos 2 |
| specifikace | HYUNDAI |
| specifikace | IVECO 18-1811 SC1 |
| specifikace | KIA |
| specifikace | OPEL GM-LL-A-025 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | API SN PLUS |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV0401547 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | CHRYSLER MS 11106 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S1 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos 2 |
| specifikace | HYUNDAI |
| specifikace | IVECO 18-1811 SC1 |
| specifikace | KIA |
| specifikace | OPEL GM-LL-A-025 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | API SN PLUS |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV0401547 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Ford 4.4 TD |
|---|---|
| obsah [litr] | 6 l |
| specifikace | CHRYSLER MS 11106 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S1 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S3 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos 2 |
| specifikace | HYUNDAI |
| specifikace | IVECO 18-1811 SC1 |
| specifikace | KIA |
| specifikace | OPEL GM-LL-A-025 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | API SN PLUS |
| Uvolnění výrobce | API SP |
| Uvolnění výrobce | BMW LONGLIFE-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV0401547 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost