LEXUS NX (_Z1_) 300h (AYZ10_, AYZ10R) - Olej od 11/2014, 2494 ccm, 145 kW, 197 hp, 2AR-FXE, SUV
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| Viskozitní třída SAE | 15W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | minerální olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-D2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101/50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2™ superse |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D30 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | MB-Freigabe 229.5 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200/50500 |
| Doporučení výrobce oleje | Opel GM-LL-A-025 |
| Doporučení výrobce oleje | Opel GM-LL-B-025 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2AR-FXE |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Uvolnění výrobce | BMW LL-17 FE+ |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5006 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.71 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.72 |
| Uvolnění výrobce | OV 040 1547 - A20 |
| Doporučení výrobce oleje | BMW LL-14 FE+ |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 12145 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-DSX |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-GSX |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C947-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle ACEA | C6 |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 27730 |
|---|---|
| Omezení výrobce | Severe |
| obsah [litr] | 60 l |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN 0700 |
| Uvolnění výrobce | STJLR 03.5003 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 185,5 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | BMW Longlife-01 |
| specifikace | Ford WSS-M2C937-A |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | MB 229.5 |
| specifikace | Porsche A40 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50200/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 55,5 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 188,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Dexos1 Gen. 2 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C959-A |
| specifikace | GM 4718M |
| specifikace | GM 6094M |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SN Plus/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,4 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Dexos1 Gen. 2 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C959-A |
| specifikace | GM 4718M |
| specifikace | GM 6094M |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SN Plus/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,25 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Dexos1 Gen. 2 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C959-A |
| specifikace | GM 4718M |
| specifikace | GM 6094M |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SN Plus/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 52,26 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-G2/D2 |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | PSA B71 2300 |
| specifikace | Renault RN0700/0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 191,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-G2/D2 |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | PSA B71 2300 |
| specifikace | Renault RN0700/0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 187,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | BMW Longlife-01 |
| specifikace | GM LL-B 025 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | Porsche A40 |
| specifikace | PSA B71 2296 |
| specifikace | Renault RN0700 |
| specifikace | Renault RN0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50200/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 188,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-S3 |
| specifikace | GM Dexos 2 |
| specifikace | MB 229.51 |
| specifikace | MB 229.52 |
| specifikace | OV 040 1547 - D30 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| specifikace | VW 50501 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,95 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-G2/D2 |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | PSA B71 2300 |
| specifikace | Renault RN0700/0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,99 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-G2/D2 |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | PSA B71 2300 |
| specifikace | Renault RN0700/0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost