FORD ESCORT VI limuzína (GAL, AFL) 1.8 D - Olej od 1/1995 do 12/1996, 1753 ccm, 44 kW, 60 hp, RTE, RTF, RTH, limuzína
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | RT (OHC) |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | RT (OHC) |
|---|---|
| obsah [litr] | 205 l |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1H |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2300 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501 01 505 00 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 55 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 10725 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 12991 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2296 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-Z2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-M2 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 55,5 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 188,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,992 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,64 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,52 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 55,5 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 188,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-C |
| specifikace | Ford WSS-M2C913-D |
| specifikace | STJLR.03.5003 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-3 |
| Specifikace podle ILSAC | GF-4 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | RT [OHC] |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,19 kg |
| obsah [litr] | 1 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost