KIA RIO IV (YB, SC, FB) LPG - Olej od 5/2020, 1197 ccm, 60 kW, 82 hp, G4LF, Šikmá zadní část
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | BMW LL-01 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200/50500 |
| Doporučení výrobce oleje | GM LL-B-025 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1000 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1000 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 0W-20 |
| specifikace | ACEA Light Duty C5 |
| specifikace | ACEA Light Duty C6 |
| specifikace | API Gasoline SP |
| specifikace | ILSAC GF-6 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 6395 |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-CR1 |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-GSX |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C947-A |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C947-B1 |
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C962-A1 |
| Uvolnění výrobce | GM (General Motors) |
| Uvolnění výrobce | Jaguar Landrover E |
| Uvolnění výrobce | MB 229.71 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547 A20 |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | API Gasoline SP |
| specifikace | ILSAC GF-6 |
| Olej | Syntetický olej |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost