TOYOTA HIACE IV Krabice (_H1_) 2.4 D 4WD (LH108, LH118) - Olej od 8/1989 do 7/1999, 2446 ccm, 55 kW, 75 hp, 2L, Krabice
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 15W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | minerální olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-D2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101/50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty C3 |
| specifikace | API Diesel CF |
| specifikace | API Gasoline SN |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2™ superse |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | OPEL OV 040 1547-D30 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1H |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2300 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501 01 505 00 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Viskozitní třída SAE | 10W-30 |
| specifikace | ACEA Diesel E11 |
| specifikace | ACEA Diesel E6 |
| specifikace | ACEA Diesel E7 |
| specifikace | ACEA Diesel E9 |
| specifikace | API Diesel CJ-4 |
| specifikace | JASO DH-2 |
| Olej | polosyntetický olej |
| Uvolnění výrobce | CAT ECF-3 |
| Uvolnění výrobce | Cummins CES 20081 |
| Uvolnění výrobce | Detroit Diesel Pow |
| Uvolnění výrobce | Deutz DQC IV-10LA |
| Uvolnění výrobce | Deutz DQC IV-18 LA |
| Uvolnění výrobce | DTFR 15C110 MB228.51 |
| Uvolnění výrobce | Mack EO-O Premium |
| Uvolnění výrobce | Mack EOS-4.5 |
| Uvolnění výrobce | MAN M 3271-1 |
| Uvolnění výrobce | MAN M 3477 |
| Uvolnění výrobce | MB 228.51 |
| Uvolnění výrobce | MTU Oil Category 3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RVI RLD-3 |
| Uvolnění výrobce | Volvo CNG |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| obsah [litr] | 1 l |
| Chemická vlastnost | obsahující minerální olej |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 244 mm |
| Šířka [mm] | 126,0 mm |
| Výška [mm] | 299 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,689 kg |
| obsah [litr] | 5 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 580 mm |
| Šířka [mm] | 580,0 mm |
| Výška [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 194,21 kg |
| obsah [litr] | 208 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Šířka [mm] | 380,0 mm |
| Výška [mm] | 605 mm |
| Hmotnost [kg] | 55,42 kg |
| obsah [litr] | 60 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Šířka [mm] | 1000,0 mm |
| Výška [mm] | 1117 mm |
| Hmotnost [kg] | 1000 kg |
| obsah [litr] | 1000 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,19 kg |
| obsah [litr] | 1 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,6 kg |
| obsah [litr] | 5 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 1,17 kg |
| obsah [litr] | 1 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,72 kg |
| obsah [litr] | 5 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 466 mm |
| Šířka [mm] | 304,0 mm |
| Výška [mm] | 253 mm |
| Hmotnost [kg] | 23,12 kg |
| obsah [litr] | 25 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Šířka [mm] | 380,0 mm |
| Výška [mm] | 605 mm |
| Hmotnost [kg] | 57,934 kg |
| obsah [litr] | 60 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 580 mm |
| Šířka [mm] | 580,0 mm |
| Výška [mm] | 880 mm |
| Hmotnost [kg] | 194 kg |
| obsah [litr] | 208 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 1200 mm |
| Šířka [mm] | 1000,0 mm |
| Výška [mm] | 1117 mm |
| Hmotnost [kg] | 1000 kg |
| obsah [litr] | 1000 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 2L |
|---|---|
| Délka [mm] | 380 mm |
| Šířka [mm] | 380,0 mm |
| Výška [mm] | 605 mm |
| Hmotnost [kg] | 57,934 kg |
| obsah [litr] | 60 l |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | SF |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost