RENAULT KANGOO Express (FC0/1_) 1.2 BiFuel - Olej od 7/1998 do 7/2001, 1149 ccm, 43 kW, 58 hp, D7F 710, D7F 744, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW LL-04 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | PORSCHE C30 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400/50700 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | BMW LL-01 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 12991 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-H2 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-M2 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-Z2 |
| Doporučení výrobce oleje | GM LL-B-025 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 226.5 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.5 |
| Doporučení výrobce oleje | PORSCHE A40 |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2296 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0710 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 502 00 505 00 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C913-D |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5003 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 50081 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-G1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 208 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW LL-01 |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C937-A |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200/50500 |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 12991 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-M2 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-N2 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-Z2 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0710 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-40 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2000 |
|---|---|
| obsah [litr] | 209 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN 0700 |
| Uvolnění výrobce | STJLR 03.5003 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| Délka [mm] | 60 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,94 kg |
| obsah [litr] | 1 l |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | 9.55535-Z2 |
| Doporučení výrobce oleje | Longlife-01 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 226.5 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.5 |
| Doporučení výrobce oleje | PORSCHE A40 |
| Doporučení výrobce oleje | RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | RN0710 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 502.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Doporučení výrobce oleje | WSS-M2C937-A |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| Délka [mm] | 300 mm |
| Šířka [mm] | 115,0 mm |
| Výška [mm] | 230 mm |
| Hmotnost [kg] | 4,5 kg |
| obsah [litr] | 5 l |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | 9.55535-Z2 |
| Doporučení výrobce oleje | Longlife-01 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 226.5 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.5 |
| Doporučení výrobce oleje | PORSCHE A40 |
| Doporučení výrobce oleje | RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | RN0710 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 502.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Doporučení výrobce oleje | WSS-M2C937-A |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-01 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | Syntetický olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-01 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | Syntetický olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-01 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | OPEL GM-LL-B-025 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | Syntetický olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | polosyntetický olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SM |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | polosyntetický olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SM |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | polosyntetický olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SM |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-04 |
| specifikace | FIAT 9.55535-GH2 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S2 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos2™ |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | PORSCHE A40 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 2 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-01 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-04 |
| specifikace | FIAT 9.55535-GH2 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S2 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos2™ |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | PORSCHE A40 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 6 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-01 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-04 |
| specifikace | FIAT 9.55535-GH2 |
| specifikace | FIAT 9.55535-S2 |
| specifikace | FORD WSS-M2C917-A |
| specifikace | GM dexos2™ |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.31 |
| specifikace | PORSCHE A40 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | D7F |
|---|---|
| obsah [litr] | 205 l |
| specifikace | BMW LONGLIFE-01 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | RENAULT RN 0700 |
| specifikace | RENAULT RN 0710 |
| specifikace | VW 50200 |
| specifikace | VW 50500 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost