MITSUBISHI GALANT VI limuzína (E3_A) 2.0 GTi 16V (E39A, E38A, E33A) - Olej od 11/1987 do 10/1992, 1997 ccm, 106 kW, 144 hp, 4G63 (DOHC 16V), limuzína
| Kód motoru | 4G63-DOHC |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2290 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN17 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-S1 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-S3 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,885 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,540 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,425 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4G63-DOHC |
|---|---|
| obsah [litr] | 208 l |
| Viskozitní třída SAE | 15W-40 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SN |
| specifikace | API Gasoline SP |
| Olej | minerální olej |
| Uvolnění výrobce | FIAT 9.55535-D2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101/50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4G63-DOHC |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Uvolnění výrobce | API SN |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-H3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-60 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4G63-DOHC |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Kód motoru | 4G63-DOHC |
|---|---|
| obsah [litr] | 205 l |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1H |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2300 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501 01 505 00 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B3 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 53,100 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 177,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 52,26 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-G2/D2 |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | PSA B71 2300 |
| specifikace | Renault RN0700/0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 191,0 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 200 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-G2/D2 |
| specifikace | MB 226.5 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MB 229.3 |
| specifikace | PSA B71 2300 |
| specifikace | Renault RN0700/0710 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,885 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,540 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,97 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | CAT ECF-1-a/ECF-2 |
| specifikace | Cummins CES 20076 |
| specifikace | Cummins CES 20077 |
| specifikace | Cummins CES 20078 |
| specifikace | Deutz DQC-III |
| specifikace | DTFR 15B110 |
| specifikace | Mack EO-M PLUS |
| specifikace | MAN 3275 |
| specifikace | MB 228.3 |
| specifikace | MB 229.1 |
| specifikace | MTU Type 2 |
| specifikace | Renault RLD-2 |
| specifikace | VW 50101 |
| specifikace | VW 50101/50500 |
| specifikace | VW 50500 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CI-4/SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost