JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 3.6 V6 4x4 - Olej od 11/2010, 3604 ccm, 210 kW, 286 hp, ERB, SUV
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 11106 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 4 l |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS 11106 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS-6395 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos1 Gen3 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS-6395 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos1 Gen3 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | 505 00. |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 505 00 . |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Doporučení výrobce oleje | ACEA C3 |
| Doporučení výrobce oleje | API CF |
| Doporučení výrobce oleje | API SJ |
| Doporučení výrobce oleje | API SL |
| Doporučení výrobce oleje | API SM |
| Doporučení výrobce oleje | API SN |
| Doporučení výrobce oleje | GM-LL-A-025 |
| Doporučení výrobce oleje | GM-LL-B-025 |
| Doporučení výrobce oleje | WSS-M2C917-A |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SJ |
| Specifikace podle API | SL |
| Specifikace podle API | SM |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
| Číslo celního tarifu | 27101981 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 4 l |
| Uvolnění výrobce | 505 00. |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 505 00 . |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Doporučení výrobce oleje | ACEA C3 |
| Doporučení výrobce oleje | API CF |
| Doporučení výrobce oleje | API SJ |
| Doporučení výrobce oleje | API SL |
| Doporučení výrobce oleje | API SM |
| Doporučení výrobce oleje | API SN |
| Doporučení výrobce oleje | GM-LL-A-025 |
| Doporučení výrobce oleje | GM-LL-B-025 |
| Doporučení výrobce oleje | WSS-M2C917-A |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SJ |
| Specifikace podle API | SL |
| Specifikace podle API | SM |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
| Číslo celního tarifu | 27101981 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.51 |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
| Uvolnění výrobce | VW 507 00 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400 |
| Doporučení výrobce oleje | ACEA C3 |
| Doporučení výrobce oleje | API SJ |
| Doporučení výrobce oleje | API SL |
| Doporučení výrobce oleje | API SM |
| Doporučení výrobce oleje | API SN |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SJ |
| Specifikace podle API | SL |
| Specifikace podle API | SM |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
| Číslo celního tarifu | 34031980 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | Longlife-04 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.52 |
| Doporučení výrobce oleje | ACEA C3 |
| Doporučení výrobce oleje | API SJ |
| Doporučení výrobce oleje | API SL |
| Doporučení výrobce oleje | API SM |
| Doporučení výrobce oleje | API SN |
| Doporučení výrobce oleje | API SN Plus |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SJ |
| Specifikace podle API | SL |
| Specifikace podle API | SM |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle API | SN+ |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
| Číslo celního tarifu | 27101981 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| Omezení výrobce | Severe |
| obsah [litr] | 4 l |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | BMW LL04 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos 2 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 50501 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SL |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200/50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Viskozitní třída SAE | 5W-30 |
| specifikace | ACEA Light Duty A3/B |
| specifikace | API Gasoline SL |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | MB 226.5 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.5 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0700 |
| Uvolnění výrobce | Renault RN0710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200/50500 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 1 l |
| Uvolnění výrobce | GM dexos2 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 229.52 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2290 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2297 |
| Doporučení výrobce oleje | ACEA C2 |
| Doporučení výrobce oleje | ACEA C3 |
| Doporučení výrobce oleje | API CF |
| Doporučení výrobce oleje | API SJ |
| Doporučení výrobce oleje | API SL |
| Doporučení výrobce oleje | API SM |
| Doporučení výrobce oleje | API SN |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SJ |
| Specifikace podle API | SL |
| Specifikace podle API | SM |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
| Číslo celního tarifu | 34031980 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | PSA B71 2290 |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN17 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-S1 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-S3 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SP |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | Pentastar |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 55 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400 |
| Uvolnění výrobce | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-DS1 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-GS1 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2015 |
| obsah [litr] | 209 l |
| Uvolnění výrobce | MB 229.31 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.51 |
| Uvolnění výrobce | MB 229.52 |
| Uvolnění výrobce | Porsche C30 |
| Uvolnění výrobce | VW 50400 |
| Uvolnění výrobce | VW 50700 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-DS1 |
| Doporučení výrobce oleje | Fiat 9.55535-GS1 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C 952 A1 |
| Uvolnění výrobce | JLR STJLR.51.5122 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-17 FE |
| Uvolnění výrobce | MB 229.71 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost