JEEP GRAND CHEROKEE IV (WK, WK2) 5.7 V8 4x4 - Olej od 11/2010, 5654 ccm, 259 kW, 352 hp, EZH, SUV
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-20 |
| specifikace | ACEA A5/B5 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C948-B |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Jaguar Land Rover ST |
| specifikace | Mazda |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-20 |
| specifikace | ACEA A5/B5 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C948-B |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Jaguar Land Rover ST |
| specifikace | Mazda |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-30 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-13340 |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C929-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-B1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C961-A |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Opel OV 040 1547 - G |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-30 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-13340 |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C929-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-B1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C961-A |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Opel OV 040 1547 - G |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-30 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-13340 |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C929-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-B1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C961-A |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Opel OV 040 1547 - G |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-20 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C948-B |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | Hyundai |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Jaguar Land Rover ST |
| specifikace | KIA |
| specifikace | Mazda |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-20 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C948-B |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | Hyundai |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Jaguar Land Rover ST |
| specifikace | KIA |
| specifikace | Mazda |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| Viskozitní třída SAE | SAE 5W-20 |
| specifikace | API SN Plus |
| specifikace | API SP (RC) |
| specifikace | API SP Resource Cons |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C925-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C930-B |
| specifikace | Ford WSS-M2C948-B |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| specifikace | Hyundai |
| specifikace | ILSAC GF-6A |
| specifikace | Jaguar Land Rover ST |
| specifikace | KIA |
| specifikace | Mazda |
| specifikace | Mitsubishi |
| specifikace | Nissan |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Olej | plně synteticky olej |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C948-B |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS-6395 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos1 Gen3 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS-6395 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos1 Gen3 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 20 l |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Kód motoru | HEMI |
|---|---|
| obsah [litr] | 60 l |
| Doporučení výrobce oleje | CHRYSLER MS 6395 |
| Doporučení výrobce oleje | FIAT 9.55535-CR1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C929-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-A |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C946-B1 |
| Doporučení výrobce oleje | FORD WSS-M2C961-A1 |
| Doporučení výrobce oleje | GM 4718 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM 6094 M |
| Doporučení výrobce oleje | GM dexos1 GEN3 |
| Specifikace podle API | SP/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C 952 A1 |
| Uvolnění výrobce | JLR STJLR.51.5122 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C948-B |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 209 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Chrysler MS-6395 |
| Uvolnění výrobce | GM Dexos1 Gen3 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-6A |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,485 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | Chrysler MS 6395 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C945-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C948-B |
| specifikace | Jaguar STJLR.03.5004 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,85 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | Chrysler MS-6395 |
| specifikace | Dexos1 Gen. 2 |
| specifikace | Fiat 9.55535-CR1 |
| specifikace | Ford WSS-M2C946-A |
| specifikace | Ford WSS-M2C959-A |
| specifikace | GM 4718M |
| specifikace | GM 6094M |
| specifikace | Honda/Acura HTO-06 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle API | SN Plus/RC |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost