MERCEDES-BENZ E-CLASS (W124) E 250 Turbo-D (124.128) - Olej od 6/1993 do 6/1995, 2497 ccm, 93 kW, 126 hp, OM 602.962, limuzína
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.3 |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2294 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0710 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 500.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 502.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | A3/B4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | VW 500.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | A7/B7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.3 |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2294 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0710 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 500.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 502.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | A7/B7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MAN 271 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | A7/B7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MAN M 3275 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.3 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MTU Type 2.0 |
| Doporučení výrobce oleje | VOLVO VDS-2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Specifikace podle ACEA | A7/B7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | E6 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.3 |
| Doporučení výrobce oleje | PSA B71 2294 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0700 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RN0710 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 500.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 502.00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | A7/B7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MAN M 3275-1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.3 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MTU Type 2 |
| Doporučení výrobce oleje | VOLVO VDS-2 |
| Specifikace podle ACEA | E3 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | MAN M 3275-1 |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.3 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MTU Type 2 |
| Doporučení výrobce oleje | VOLVO VDS-2 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 20W-50 |
Dostupnost
| Doporučení výrobce oleje | CATERPILLAR ECF-1-a |
|---|---|
| Doporučení výrobce oleje | CATERPILLAR ECF-2 |
| Doporučení výrobce oleje | CUMMINS CES 20076 |
| Doporučení výrobce oleje | CUMMINS CES 20077 |
| Doporučení výrobce oleje | CUMMINS CES 20078 |
| Doporučení výrobce oleje | DEUTZ DQC III |
| Doporučení výrobce oleje | MACK EO-M Plus |
| Doporučení výrobce oleje | MACK EO-N |
| Doporučení výrobce oleje | MAN M 3275-1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.3 |
| Doporučení výrobce oleje | MTU Type 2 |
| Doporučení výrobce oleje | RENAULT RLD-2 |
| Doporučení výrobce oleje | VOLVO VDS-3 |
| Specifikace podle ACEA | E7 |
| Specifikace podle API | CH-4 |
| Specifikace podle API | CI-4 |
| Specifikace podle API | SL |
| Specifikace podle JASO | DH-1 |
| Třída viskozity podle SAE | 10W-40 |
Dostupnost
| Viskozitní třída SAE | 0W40 |
|---|---|
| specifikace | API SN, ACEA A3/B4 |
| Olej | Syntetický olej |
| Uvolnění výrobce | BMW Longlife-01 |
| Uvolnění výrobce | Porsche A40 |
| Uvolnění výrobce | RN700/RN710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50200/50500 |
Dostupnost
| Viskozitní třída SAE | 20W-50 |
|---|---|
| specifikace | ACEA A3/B3 |
| specifikace | API SL/CF |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1 |
| Uvolnění výrobce | VW 50500 |
Dostupnost
| Viskozitní třída SAE | 10W40 |
|---|---|
| specifikace | ACEA A |
| specifikace | API SN/SM/CF |
| Olej | polosyntetický olej |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1/ MB 229.3 |
| Uvolnění výrobce | PSA B712300 |
| Uvolnění výrobce | RN 0700/710 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101/50500 |
Dostupnost
| Viskozitní třída SAE | 20W-50 |
|---|---|
| specifikace | ACEA E2 |
| specifikace | API CG-4/CF |
| Olej | minerální olej |
| Uvolnění výrobce | Mack EO-L |
| Uvolnění výrobce | MB-Approval 228.3 |
| Uvolnění výrobce | MTU Type 2 |
| Uvolnění výrobce | Volvo VDS |
Dostupnost
| Viskozitní třída SAE | 10W40 |
|---|---|
| specifikace | ACEA A3/B4 |
| specifikace | API SM/CF |
| Olej | polosyntetický olej |
| Uvolnění výrobce | MB 229.1 |
| Uvolnění výrobce | VW 50101/50500 |
| Uvolnění výrobce | VW 502 00 / 500 00 |
Dostupnost
| Díly v seznamu | Ano |
|---|---|
| specifikace | ACEA A2 |
| specifikace | ACEA A3 |
| specifikace | ACEA B2 |
| specifikace | ACEA B2M |
| specifikace | ACEA B3 |
| specifikace | ACEA B3M |
| specifikace | API CDM |
| specifikace | API CEM |
| specifikace | API CF-4M |
| specifikace | API CFM |
| specifikace | API SEM |
| specifikace | API SF |
| specifikace | API SG |
| specifikace | API SJ |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Allison C4 |
| Doporučení výrobce oleje | MAN 271 |
| Doporučení výrobce oleje | MAN 3275 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 228.3 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.1 |
| Doporučení výrobce oleje | MTU Category 2 |
| Doporučení výrobce oleje | Volvo VDS |
| Doporučení výrobce oleje | VW 501.01 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 505.00 |
| Specifikace podle ACEA | E2 |
| Specifikace podle API | CD |
| Specifikace podle API | CE |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | CF-4 |
| Specifikace podle API | CG-4 |
| Specifikace podle API | SE |
| Specifikace podle API | SF |
| Specifikace podle API | SG |
| Specifikace podle API | SH |
| Specifikace podle API | SJ |
| Třída viskozity podle SAE | 15W-40 |
Dostupnost
| Délka [mm] | 60 mm |
|---|---|
| Šířka [mm] | 115 mm |
| Výška [mm] | 225 mm |
| Hmotnost [kg] | 0,93 kg |
| obsah [litr] | 1 l |
| Chemická vlastnost | Syntetický |
| Doporučený interval výměny [km] | 30000 km |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | BMW Longlife-04 |
| Doporučení výrobce oleje | MB 229.51 |
| Doporučení výrobce oleje | Porsche C30 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 504 00 |
| Doporučení výrobce oleje | VW 507 00 |
| Specifikace podle ACEA | C3 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost