LANCIA FLAVIA Kabriolet (JS_) 2.4 (JK, JS) - Olej od 3/2012 do 12/2014, 2360 ccm, 125 kW, 170 hp, EDG, Kabriolet
| obsah [litr] | 20 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGUAR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C 952 A1 |
| Uvolnění výrobce | JLR STJLR.51.5122 |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 0W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Uvolnění výrobce | Ford WSS-M2C948-B |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle API | SN |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 60 l |
|---|---|
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | RENAULT RN 0700 |
| Uvolnění výrobce | STJLR 03.5003 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SL |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,912 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 1 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-S1 |
| specifikace | Honda |
| specifikace | PSA B71 2290 |
| specifikace | Subaru |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 3,59 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 4 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-S1 |
| specifikace | Honda |
| specifikace | PSA B71 2290 |
| specifikace | Subaru |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 4,465 kg |
|---|---|
| obsah [litr] | 5 l |
| specifikace | Fiat 9.55535-S1 |
| specifikace | Honda |
| specifikace | PSA B71 2290 |
| specifikace | Subaru |
| specifikace | Suzuki |
| specifikace | Toyota |
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Specifikace podle ACEA | A5/B5 |
| Specifikace podle ACEA | C2 |
| Specifikace podle API | SN/CF |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-30 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| Dbejte servisních informaci | Ano |
| Dbát zadání výrobce vozidla | Ano |
| Doporučení výrobce oleje | Ford WSS-M2C 948-B |
| Doporučení výrobce oleje | STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | CF |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 205 l |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 4 l |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 5 l |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 6 l |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 2 l |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| Jednotka množství | Bulk |
|---|---|
| specifikace | CHRYSLER MS 6395 |
| specifikace | FIAT 9.55535-CR1 |
| specifikace | FORD WSS-M2C945-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C946-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C947-A |
| specifikace | FORD WSS-M2C962-A1 |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | API SN Plus |
| Uvolnění výrobce | API SP/RC |
| Uvolnění výrobce | GM dexos1™ Gen 2 |
| Uvolnění výrobce | ILSAC GF-6A |
| Specifikace podle API | SN/RC |
| Specifikace podle API | SP |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 1 l |
|---|---|
| specifikace | FORD WSS-M2C948-A |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGLR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| Jednotka množství | Bulk |
|---|---|
| specifikace | FORD WSS-M2C948-A |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGLR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 2 l |
|---|---|
| specifikace | FORD WSS-M2C948-A |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGLR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 6 l |
|---|---|
| specifikace | FORD WSS-M2C948-A |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGLR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost
| obsah [litr] | 205 l |
|---|---|
| specifikace | FORD WSS-M2C948-A |
| Olej | plně synteticky olej |
| Uvolnění výrobce | FORD WSS-M2C948-B |
| Uvolnění výrobce | JAGLR STJLR.03.5004 |
| Specifikace podle ACEA | A1/B1 |
| Specifikace podle ACEA | C5 |
| Specifikace podle API | SN |
| Specifikace podle ILSAC | GF-5 |
| Třída viskozity podle SAE | 5W-20 |
Dostupnost