CITROËN AX (ZA-_) 11 - Spínač brzdového světla od 12/1986 do 4/1994, 1124 ccm, 40 kW, 54 hp, H1A, H1B, Šikmá zadní část
| TECDOC-číslo motoru | 6562 |
|---|---|
| Rozměr klíče | 14 |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1990 |
|---|---|
| Brzdový systém | hydraulický s posilovačem brzd |
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Rozměr klíče | 14 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1990 |
|---|---|
| Brzdový systém | hydraulický s posilovačem brzd |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | bílá |
| Číslo technické informace | Circuit N.C. |
Dostupnost
| pro OE číslo | 9604082180 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| pro OE číslo | 453404 |
|---|---|
| Velikost závitu | M10 x 1 |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 6562 |
|---|---|
| Brzdový systém | hydraulický s posilovačem brzd |
| Napětí [V] | 12 V |
| pro OE číslo | 453452 |
| pro OE číslo | 9604082180 |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Barva | bílá |
| druh provozu | elektrický |
| druh provozu | mechanický |
| Způsob montáže | sešroubovaný |
| Typ snímače | uzavřený konstrukční typ senzoru |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Počet koncovek | 2 |
| Přepínací funkce | Vypínací kontakt (relé) |
| barva krytu | bílá |
Dostupnost