NISSAN MICRA IV (K13K, K13KK) 1.2 - Spínač brzdového světla od 5/2010 do 9/2015, 1198 ccm, 59 kW, 80 hp, HR12DE, Šikmá zadní část
| Typ převodovky | pětistupňová mechanická převodovka |
|---|---|
| druh provozu | elektronický |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Barva zásuvky | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | není určené pro manuální převodovku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,02703 kg |
| druh provozu | manuální (nožně ovládaný) |
| druh provozu | mechanický |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| barva krytu | černá |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s tempomatem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Označení barvy | hnědá |
Dostupnost
| Typ převodovky | manuální převodovka |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,030 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Počet koncovek | 2 |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Typ převodovky | není určené pro manuální převodovku |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,040 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s opěrným talířem |
| Počet koncovek | 4 |
| typ ovládání | regulace tlaku |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| TECDOC-číslo motoru | 24765 |
|---|---|
| Barva | šedá |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
Dostupnost