RENAULT FLUENCE (L3_) 1.6 dCi - Přilepená podložka od 7/2014, 1598 ccm, 96 kW, 130 hp, R9M 402, limuzína
| Barva | černá |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | vhodný k tvrzení |
| Chemická vlastnost | vysokomodulový |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 310 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | vhodný k tvrzení |
| Chemická vlastnost | vysokomodulový |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 400 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | UV-odolný |
| Chemická vlastnost | vhodný k tvrzení |
| Chemická vlastnost | vysokomodulový |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 290 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | UV-odolný |
| Chemická vlastnost | vhodný k tvrzení |
| Chemická vlastnost | vysokomodulový |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 290 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Chemická vlastnost | UV-odolný |
| Chemická vlastnost | vhodný k tvrzení |
| Chemická vlastnost | vysokomodulový |
| Jednotka množství | Mililitr |
| objem | 400 ml |
| Přečíst montážní informace | Ano |
Dostupnost