BMW X1 (E84) xDrive 28 i - Vakuové čerpadlo od 3/2011 do 6/2015, 1997 ccm, 180 kW, 245 hp, N20 B20 A, SUV
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Materiál pláště | hliník |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 1,05 kg |
|---|---|
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,855 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,845 kg |
|---|---|
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11 66 7 640 279 |
|---|
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet koncovek | 2 |
Dostupnost
| druh provozu | mechanický |
|---|---|
| Počet koncovek | 1 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11667640279 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11667640279 |
|---|---|
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| pro OE číslo | 11667622380 |
|---|---|
| druh provozu | mechanický |
Dostupnost
| druh provozu | manuální |
|---|---|
| Záruka | Záruka 2 roky |
Dostupnost