AUDI Q5 (8RB) 2.0 TFSI quattro - Zvedací zařízení oken od 8/2015 do 5/2017, 1984 ccm, 169 kW, 230 hp, CNCE, SUV
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200008 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200007 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 114 438 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 114 437 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,08 kg |
| Barva | chromová |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | Dveře vozidla |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| montovaná strana | přední |
| Barva | chromová/černá |
| Způsob montáže | spojený klipsy |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s el. ovládáním předních a zadních oken |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
| Přepínací funkce | Bezpečnostní spínač |
| Doplňující výrobek/info 2 | chromovaný okraj |
| Kód barvy | V10 |
| Materiál pláště | Plast |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické funkce zvedání okna |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
| párová čísla výrobku | 851639 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,21 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické funkce zvedání okna |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
| párová čísla výrobku | 851638 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0380262 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0380261 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0380264 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 0380263 |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | OE-type |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8R-AG005 000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 2160332 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8R-AG005 000 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 2160331 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 2160334 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost