FIAT DUCATO Krabice (250_) E-Ducato (250DPE) - Zvedací zařízení oken od 12/2020 do 10/2023, ccm, 90 kW, 122 hp, 46350679, Krabice
| Rok výroby od | 03/2021 |
|---|---|
| Počet dveří | 5 |
| montovaná strana | pravá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,798 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez automatické funkce zvedání okna |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Přepínací funkce | bez komfortních funkcí |
| párová čísla výrobku | 851014 |
| Zvedací zařízení oken | Einschienenseilzugheber |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| pro OE číslo | 6490H0 |
| montovaná strana | pravá přední |
| montovaná strana | přední |
| montovaná strana | u spolujezdce |
| Kvalita, jakost | OE EQUIVALENT |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| pro číslo výrobku | 5.145041A2 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| verze | Mit Verkleidung |
| Osvětlení spínače | jantarově zbarvený |
| Barva zásuvky | modrá |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost