SEAT TOLEDO II (1M2) 1.4 16V - Zvedací zařízení oken od 1/2000 do 5/2002, 1390 ccm, 55 kW, 75 hp, AHW, APE, AXP, BCA, limuzína
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 179350 |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez posunovací desky |
| párová čísla výrobku | 53198 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | Bez posunovací desky |
| párová čísla výrobku | 53197 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | na řidičově straně |
|---|---|
| montovaná strana | přední |
| Barva | černá |
| Materiál | Plast |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s el.ovládáním předních oken |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
| typ ovládání | nekolébkový přepínač |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | S posunovací deskou |
| párová čísla výrobku | 56300 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob montáže | předmontovaný |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | S posunovací deskou |
| párová čísla výrobku | 56299 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | černá |
| druh provozu | elektrický |
| Počet kontaktů zástrčky | 9 pólová |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,9 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 179349 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| Barva | černá |
| komfortní výbava | pro vozidla s centrálním zamykáním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Počet dveří | 4 |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s elektrickým stahováním oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez nosných rámů |
| Doplňující výrobek/info 2 | lze montovat pouze s originálním uchycením |
| párová čísla výrobku | 111 699 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
Dostupnost
| Množství | 2 |
|---|---|
| montovaná strana | vpředu a vzadu |
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
| Barva | černá |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| montovaná strana | přední |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s el. ovládáním předních a zadních oken |
| Počet koncovek | 10 |
Dostupnost
| Množství | 1 |
|---|---|
| montovaná strana | na řidičově straně |
| montovaná strana | přední |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s el.ovládáním předních oken |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 3,36 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Způsob upevnění | s talířem |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV046 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost