BMW 3 Touring (E46) 330 xi - Zvedací zařízení oken od 6/2000 do 2/2005, 2979 ccm, 170 kW, 231 hp, M54 B30 (306S3), kombi
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 55490 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 52458 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 2,034 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850853 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,29 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850855 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,2 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s automatickou funkcí zdvihu oken |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Přepínací funkce | s komfortními funkcemi |
| párová čísla výrobku | 850854 |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá zadní |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| Počet dveří | 4 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,559 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 27393 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,243 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 27392 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200040 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200039 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| párová čísla výrobku | 7200042 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s elektromotorem |
| párová čísla výrobku | 7200041 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200044 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá zadní |
|---|---|
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| párová čísla výrobku | 7200043 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 08/2000 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá přední |
| Hmotnost [kg] | 1,54 kg |
| druh provozu | elektrický |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez elektromotoru |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| párová čísla výrobku | 01SKV082 |
| Zvedací zařízení oken | Zweischienenseilzugheber |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
| Počet dveří | 4/5 |
Dostupnost